romea - logo
24. května 2024 (pátek)
svátek má Jana

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Copyright

© Copyright ROMEA, o.s. 2003 - 2014

Publikování nebo šíření obsahu serveru Romea.cz - www.romea.cz  a časopisu Romano voďi je bez písemného souhlasu vydavatele - ROMEA, o.s. zakázáno. Není také povolena jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na serveru Romea.cz - www.romea.cz,  a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty, SMS zpráv a včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do vnitropodnikové či jiné privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.

ROMEA, o.s. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Copyright (2014) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.

Server Romea.cz - www.romea.cz  využívá služeb výměnného reklamního systému Billboard.cz, reklamních systémů Google AdSense, ETARGET a adFOX.

e-mail redakce: romea@romea.cz
e-mail webmaster: zdenek.rysavy@rynet.cz

 
romea - logo